edukacja we Wrocławiu

ARCHIWUM EDU-AKTUALNOŚCI

ROK 2009

Bezpłatna konferencja - "Edukacja przyszłości – Dialog przedszkola i szkoły"

Serdecznie zapraszamy dyrektorów i nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych na bezpłatną konferencje organizowaną w ramach cyklu „Edukacja przyszłości – Dialog przedszkola i szkoły”, która odbędzie się:
5 listopada 2009 r. we Wrocławiu
Hotel JESTER, ul. Kowalska 63 (Okolice Centrum Handlowego KORONA)
Edukacja przyszłości – Dialog przedszkola i szkoły to cykl bezpłatnych konferencji organizowanych w siedmiu miastach południowej Polski.
Konferencje we Wrocławiu objęli patronatem honorowym: Minister Edukacji Narodowej, Dolnośląski Kurator Oświaty, Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia.

2009.10.27 zobacz więcej

Zakręć się wokół indeksu na anglistykę!
KONKURS!

Wyższa Szkoła Zarządzania i Finansów we Wrocławiu ogłasza konkurs na hasło reklamowe uczelni! Do wygrania indeks na studia na kierunku filologia angielska. Jak go zdobyć?
Wystarczy wystartować w konkursie, wymyślić hasło reklamowe dla Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów we Wrocławiu i przesłać je na skrzynkę pocztową konkurs@wszif.pl do dnia 07.08.2009 roku.
Konkurs skierowany jest do szczęśliwych posiadaczy tegorocznego świadectwa dojrzałości. Dzięki Wyższej Szkole Zarządzania i Finansów we Wrocławiu stres egzaminacyjny odejdzie w niepamięć, a radość z najdłuższych wakacji w życiu zostanie przedłużona o komfort studiowania wymarzonego kierunku na renomowanej wrocławskiej uczelni.

2009.07.21 zobacz więcej

Pozytywna ocena Kierunku Turystyka i rekreacja przez PKA dla Wyższej Szkoły Handlowej z Wrocławia

Jest to niezwykle ważne osiągnięcie, ponieważ PKA z siedzibą w Warszawie jest głównym organem działającym na rzecz jakości kształcenia w Polsce i została powołana na mocy ustawy z dnia 20 lipca 2001 roku. Państwowa Komisja Akredytacyjna jest jedynym, obejmującym cały obszar szkolnictwa wyższego, ustawowym organem działającym na rzecz oceny jakości kształcenia, której opinie i uchwały mają moc prawną. W przypadku oceny negatywnej PKA wnioskuje do ministra edukacji o zawieszenie lub likwidację kierunków, które nie spełniają wymagań jakościowych.

2009.07.20 zobacz więcej

VI Mistrzostwa Wyższych Szkół Niepublicznych w Grach Zespołowych o Puchar J. M. Rektora WSZiF we Wrocławiu

Już niebawem Juwenalia, a wraz z nimi sportowe święto uczelni niepaństwowych – VI Mistrzostwa Wyższych Szkół Niepublicznych w Grach Zespołowych o Puchar J. M. Rektora WSZiF we Wrocławiu.
Wzorem lat ubiegłych, już po raz szósty Wyższa Szkoła Zarządzania i Finansów we Wrocławiu wraz z Organizacją Środowiskową AZS zaprosiła do udziału w mistrzostwach męskie reprezentacje wyższych szkół niepublicznych z województwa dolnośląskiego i opolskiego.

2009.05.07 zobacz więcej

do góry

© 2000-2019 edu.wroc.pl - edukacja we Wrocławiu Prawa autorskie | Ochrona prywatności