edukacja we Wrocławiu

English Line
Szkoła Języka Angielskiego

Adres: 50-018 Wrocław, ul. Stawowa 1/2-3
Telefon: 536 053 053
WWW: http://english-line.pl
E-mail: info@english-line.pl

 

1 O SZKOLE

W szkole English-line stawiamy na naukę w małych grupach 4-7 osób i nowoczesne narzędzia do szybkiej nauki słówek. Nasza misja to uczyć skutecznie.

Proponujemy:

Zajęcia odbywają się:

  • od poniedziałku do soboty w godzinach 07.00 – 20.45.

do góry

 

2 GRUPY 4-7 OSÓB

Uczymy tylko w grupach od 4-7 osób. Dzięki temu zarówno Państwo jak i nasi lektorzy mają bardzo komfortowe warunki na zajęciach. Pozwala to lektorom indywidualnie podejść do Państwa potrzeb, odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz zaangażować w równym stopniu wszystkich słuchaczy na zajęciach.

Na lekcjach panuje swobodna i sympatyczna atmosfera. Jest to dla nas kluczowy czynnik ponieważ w takich warunkach znacznie szybciej przełamią Państwo wszelkie opory przed swobodnym mówieniem po angielsku. Zachęcamy aby ‚ryzykować językowo’ i popełniać błędy. Zadaniem lektora jest je skorygować.

Gwarantujemy wyrównany poziom zaawansowania słuchaczy w Państwa grupie. Uczymy na 8 poziomach zaawansowania od starter (osoby które nigdy nie miały styczności z angielskim) do poziomu zaawansowanego. Przed zapisem precyzyjnie weryfikowany jest poziom każdego słuchacza aby czuli się Państwo swobodnie w towarzystwie pozostałych uczestników kursu.

do góry

 

3 SYSTEM NAUKI TOTALVOCAB

Celem systemu nauki TotalVacab jest umożliwienie słuchaczom zapamiętania 100% słówek i zwrotów z zajęć. Został on opracowany dla osób, które oczekują maksymalnych rezultatów w możliwie najkrótszym czasie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry

 

4 LOKALIZACJA

Oferujemy szeroki program kursów prowadzonych w naszej szkole na ul. Stawowej oraz w salach szkoleniowych na ul. Sokolniczej w centrum Wrocławia.
Wszystkie zajęcia prowadzone są w pełni w języku angielski dzięki czemu słuchacze oswajają się z językiem przez całość zajęć.

 

Szkoła Stawowa 1/2-3

 

Sale szkoleniowe na ul.Sokolniczej

do góry

 

5 DARMOWA LEKCJA PRÓBNA

Nie musisz zapisywać się na kurs w ciemno!

  • chcesz być pewny, że warto uczyć się u nas?
  • chcesz zobaczyć naszą szkołę, sprawdzić lokalizację i dojazd?
  • chcesz dowiedzieć się dlaczego uczymy efektywnie?
  • chcesz poznać szczegóły naszej oferty?

Wypełnij krótki formularz a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w najbliższym czasie i zaproponuje dogodny termin.

do góry

© 2000-2019 edu.wroc.pl - edukacja we Wrocławiu Prawa autorskie | Ochrona prywatności