edukacja we Wrocławiu

Evergreen Szkolenia Michał Marciniak
Kursy językowe dla firm

Adres: 54-109 Wrocław, ul. Sadownicza 32
Telefon: 605 896 916
WWW: http://www.szkolaevergreen.pl
E-mail: info@szkolaevergreen.pl
Społeczności: facebook

1 OFERTA KURSÓW JĘZYKOWYCH DLA PRZEDSIĘBIORSTW

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę kursów
i konwersacji językowych
, przygotowanych przez Evergreen. Szkolenia Michał Marciniak.

Wieloletnie doświadczenie naszych lektorów oraz odpowiedzialne podejście do metodyki nauczania, pozwoliły nam określić najważniejsze zadania, jakie spełniać ma dobry kurs językowy organizowany dla przedsiębiorstw lub instytucji.

Nasze atuty, to dobra komunikacja i szybkość w podejmowaniu decyzji. Z chęcią i pasją podejmujemy wiele wyzwań, będąc elastycznym partnerem na którym można polegać.

W naszej szkole zawsze otrzymają Państwo wyczerpującą odpowiedź na postawione pytanie lub szczegółową analizę powstałej sytuacji. Jesteśmy do dyspozycji!

Nasza szkoła proponuje Państwu:

 • Lekcję pokazową przed podjęciem decyzji o współpracy,
 • Termin rozpoczęcia zajęć – w każdej chwili.
 • Elastyczny program kursu - dostosowany do Państwa potrzeb.
 • Metoda - Przede wszystkim umiejętność mówienia.
  Używamy metody komunikatywnej, która pozwala nabyć i rozwijać umiejętność swobodnego posługiwania się językiem obcym. Interesujące ćwiczenia, gry językowe, artykuły prasowe itp. zachęcają do mówienia, ćwiczą praktyczną znajomość języka i pozwalają nabrać pewności siebie w tej dziedzinie.
  Na zajęciach korzystamy z najlepszych podręczników znanych wydawnictw, które dobieramy stosownie do potrzeb i poziomu językowego uczestników. Lektorzy umiejętnie przeplatają podręcznik z innymi materiałami tak, aby zajęcia były urozmaicone a nauka intensywna i efektywna.

Najważniejsze korzyści stosowania naszej metody:

 • nawet na poziomie podstawowym uczestnicy kursu są w stanie komunikować się w języku angielskim już od pierwszych lekcji
 • metoda stosowania activities – treningu mającego na celu uzyskanie od rozmówcy konkretnych informacji – ćwiczy jednocześnie słownictwo i gramatykę
 • praca w parach / małych grupach, pozwala przełamać opory i nabrać pewności siebie
 • nasza metoda na każdym etapie nauki umożliwia wprowadzenie słownictwa branżowego
 • każda lekcja to pozyskiwanie nowych przydatnych umiejętności praktycznych, przez co krok po kroku buduje się znajomość języka angielskiego
 • uczestnicy są w stanie sami oceniać swoje umiejętności i postępy.

W naszej ofercie znajdą Państwo kursy z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i rosyjskiego. Uczymy języka ogólnego, biznesowego a także, na Państwa życzenie, wprowadzamy elementy języka z danej branży.

do góry

2 O EVERGREEN. SZKOLENIA MICHAŁ MARCINIAK

O naszych lektorach
Nasi lektorzy to oddani swojej pracy nauczyciele posiadający wysokie kwalifikacje z przygotowaniem metodycznym i pedagogicznym. Stale podnoszą swoje umiejętności i rozwijają warsztat pracy. Starannie przygotowują się do każdych zajęć korzystając z szerokiej gamy materiałów dydaktycznych jakie posiada szkoła.
Pracują u nas wyłącznie absolwenci wydziałów filologicznych lub Nauczycielskich Kolegiów Językowych z doskonałą znajomością języka i odpowiednim przygotowaniem metodycznym. Skład naszej kadry przedstawimy po dobraniu odpowiedniego dla Państwa kursu.

Program nauczania
Lektorzy pracują wg programów nauczania opracowanych przez znane wydawnictwa językowe np. Oxford, Cambridge, Longan, Macmillan, LektorKlett, Cornelsen, Hueber. W razie potrzeby modyfikujemy te programy lub tworzymy własne po to, by w pełni dostosować się do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Test kwalifikacyjny
Dobry początek to połowa sukcesu. By dobrze rozpocząć kursanci piszą test umiejętności językowych w celu określenia ich wiedzy i przypisania do odpowiedniej grupy. W przypadku wątpliwości co do wyboru grupy, odbywają również krótką rozmowę kwalifikacyjną z lektorem.

Monitorowanie postępów w nauce
Regularne sprawdziany z mniejszych partii materiału, testy obejmujące wiele zagadnień oraz raporty lektora na temat postępów w nauce kursantów, przedstawiane są na Państwa żądanie.

Dokumentacja
Wyniki testów wpisywane są do dziennika, który w razie potrzeby prowadzony jest także w formie elektronicznej. Podobnie z frekwencją. Lektorzy sprawdzają obecność na każdych zajęciach i odnotowują absencje.

Zaufali nam wspaniali ludzie
Evergreen. Szkolenia Michał Marciniak aktywnie pozyskuje nowych klientów komercyjnych na terenie Wrocławia i okolic. Jesteśmy dumni, że współpraca z naszymi stałymi klientami rozwija się wraz z ich potrzebami.

Zapraszam do współpracy!

do góry

Wyślij zapytanie do szkoły

E-mail:*

Temat:*

Treść wiadomości:** - pola wymagane

Prezentacje Evergreen Szkolenia Michał Marciniak:

© 2000-2015 edu.wroc.pl - edukacja we Wrocławiu Prawa autorskie | Ochrona prywatności