edukacja we Wrocławiu

KOREPETYCJE WROCŁAW » języki

JĘZYK POLSKI

Fachowo i inspirująco przygotowuję do MATURY. Mam bogate doświadczenie i duży zbiór materiałów do ćwiczeń. Uczę pisania wypracowań, sztuki wypowiedzi. Gimnazjalistów przygotowuję do egzaminu. DOROSŁYM pomagam w redagowaniu tekstów, dokonuję korekty. Zapewniam życzliwą atmosferę spotkań. Mąż uczy FIZYKI i MATEMATYKI. Dobry dojazd: Inżynierska, zbieg Hallera i Grabiszyńskiej. Cena do uzgodnienia, zależy od rodzaju pomocy
tel. 889 654 874
e-mail: kmazgis@onet.eu
ważne do: 09.11.2018

* JĘZYK FRANCUSKI - lekcje, tłumaczenia, Skype *

Witaj :-) Interesuje mnie Twój sukces i skuteczność mojej pracy - Jestem magistrem romanistyki z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu, tłumaczem oraz konsultantem w kontaktach między polskimi i zagranicznymi firmami. Udzielam profesjonalnych lekcji z języka francuskiego: wszystkie poziomy nauczania dostosowane do indywidualnych potrzeb osoby uczącej się - przygotowanie do matury, studia, wyjazd za granicę, nowa praca, egzaminy DELF I DALF. Zapewniam rzetelność, miłą atmosferę zajęć. Możliwe zajęcia przez SKYPE.
Serdecznie zapraszam.
tel. 509 354 808
e-mail: jezykfrancuski.ez@interia.pl
ważne do: 26.11.2018

Język rosyjski

Witam serdecznie!Nazywam się Mariia Tikhonova i jestem 100% Rosjanką. Przyjechałam z północy zimnej Rosji do polski kilka lat temu, żeby nauczyć Państwo języka, którym posługiwał się pisarz Tołstoj oraz poeta Puszkin.W Rosji studiowałam logopedię, dlatego moi uczniowie perfekcyjnie wymawiają dźwięki charakterystyczne dla języka rosyjskiego.Służę wsparciem przy pokonaniu skomplikowanej gramatyki.Również w trakcie indywidualnie dostosowanych zajęć Państwo nabędą albo podniosą umiejętności konwersacyjne.
tel. 782 273 670
e-mail: maria.gorgeous@hotmail.com
ważne do: 16.12.2018

korepetycje z hiszpanskiego

¡Hola a todos!

Mam na imię Magdalena i chętnie udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego online lub w domu u ucznia. Ukończyłam licencjat z filologii hiszpańskiej i pogłębiam wiedzę na studiach magisterskich. Z językiem mam kontakt w życiu codziennym. Posiadam ciekawe materiały i jestem solidna. Cena: 35 zł za godzinę zegarową. Jeśli jesteś zainteresowany/-na to napisz:)¡Saludos!
ważne do: 04.01.2019

korepetycje z języka angielskiego

Nauczycielka z dużym doświadczeniem pedagogicznym (filolog języka angielskiego, egzaminator maturalny) udzieli korepetycji z języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania. Lekcje odbywają się u nauczyciela (dzielnica Krzyki). Kserokopie materiałów do nauki dla ucznia - gratis, 60 minut zajęć - 25 zł., 90 minut zajęć - 30 zł. Zapraszam i gwarantuję skuteczność.
tel. 784 185 435
e-mail: idalina2000@gmail.com
ważne do: 28.11.2018

Skuteczne korepetycje z języka angielskiego

Jestem nauczycielką z długoletnim stażem pracy w zawodzie. Mam wykształcenie wyższe filologiczne wraz z przygotowaniem pedagogicznym i metodycznym do nauczania języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.
Udzielę korepetycji w zakresie języka angielskiego w miejscu swojego zamieszkania (Krzyki) lub przez Skypa. Przygotowuję do wszystkich egzaminów językowych. Dostarczam gratis własne materiały niezbędne do nauki. Korepetycje również w weekendy i przez okres wakacji.
Cena lekcji: 25 zł za 60 minut lub 30 zł za 90 minut.
tel. 784 774 437
e-mail: irenaszosta@gmail.com
ważne do: 03.11.2018

Redakcja serwisu edu.wroc.pl nie odpowiada za treść zamieszczanych ogłoszeń.

do góry

© 2000-2018 edu.wroc.pl - edukacja we Wrocławiu Prawa autorskie | Ochrona prywatności