edukacja we Wrocławiu

Quali | Szkolenia i doradztwo
Kursy komputerowe

Adres: 50-071 Wrocław, pl. Wolności 11, pok. 101
Telefon: 71 790 00 75
WWW: http://www.quali.pl
E-mail: biuro@quali.pl
Społeczności: facebook

1 O FIRMIE

Quali – szkolenia komputerowe istnieje na rynku szkoleń od 2003 r., posiada status placówki szkoleniowej, zapisanej w ewidencji szkół i placówek niepublicznych w Urzędzie Miejskim Wrocławia (pod nr 7/2005) oraz w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy jako placówka ustawicznego kształcenia dorosłych (pod numerem ewidencyjnym: 2.02/00099/2005).

Oferujemy:

 • szkolenia indywidualne lub grupy maksymalnie 4-osobowe
 • zajęcia praktyczne; prowadzoną na bieżąco kontrolę postępów w nauce
 • indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu
 • ponad dziesięcioletnia działalność i zadowoleni klienci
 • doświadczoną kadrę
 • nabór na kursy non-stop,  zapisy on-line
 • zajęcia w trybie intensywnym (codziennie) lub standardowym: 2, 3 razy w tygodniu lub weekendowe
 • szkolenia w naszej siedzibie i u klienta na życzenie
 • materiały szkoleniowe do pobrania po zalogowaniu
 • bezpłatne szkolenia dla osób bezrobotnych
 • budynek usytuowany w centrum miasta, dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością

do góry

2 KURSY KOMPUTEROWE

Prowadzone kursy:


GRAFIKA:

 • COREL DRAW
  Szkolenie poświęcone praktycznej nauce programu przeznaczonego do tworzenia grafiki wektorowej, niezbędnego w przygotowaniu kompleksowego systemu identyfikacji wizualnej i tożsamości firmy. Podczas kursu uczestnik nauczy się tworzenia logo, piktogramów, symboli graficznych, ilustracji, pracy z tekstem, edycji stylów, wypełnień oraz elementów takich jak tekstury, desenie, efekty, pisaki, filtry bitmapy i in.
 • ADOBE PHOTOSHOP
  Uczestnik szkolenia nauczy się stosować narzędzia do korekcji tonalnej i barwnej zdjęć, retuszu, kadrowania, tworzenia fotomontaży, malowania, przygotowania zdjęć do druku, tworzenia grafik do stron internetowych.
 • ADOBE ILLUSTRATOR
  Podczas kursu uczestnik zdobędzie praktyczną wiedzę, jak przygotowywać, modyfikować grafikę wektorową, ilustracje, wykorzystując do tego celu przekształcenia, symbole, pisaki, elekty, zdjęcia, tekst.


DTP:

 • ADOBE INDESIGN
  Podczas szkolenia uczestnik nauczy się projektować ulotki, katalogi, książki, czy inne wielostronicowe dokumenty wzbogacone o indeksy, spisy treści i przypisy. Będzie sprawnie pracować z dowolnym układem stron, formatować tekst za pomocą stylów, tworzyć tabele, wstawiać i edytować grafikę, tworzyć warstwy, biblioteki, symbole.
 • PRZYGOTOWANIE DO DRUKU
  Podczas zajęć uczestnik zapozna się z pojęciami drukarskimi związanymi m. in. ze składem, przetwarzaniem grafiki, tekstu i barw, dowie się jak współpracować z drukarnią i naświetlarnią, nauczy się prawidłowo przygotowywać różnego typu publikacje do druku offsetowego oraz pozna etapy procesu wydawniczego.
 • PLASTYCZNE PROJEKTOWANIE MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH
  Zajęcia poświęcone zasadom projektowania reklam, teorii barw kompozycji, doboru czcionek, typografii. Uczestnik szkolenia wykona własny projekt lub złoży przykładową książkę bądź gazetę.


TWORZENIE STRON WWW:

 • JĘZYK HTML i 5 CSS 3
  Podczas kursu uczestnik uczy się programować ogólny schemat strony w języku HTML, w oparciu o warstwy lub tabele tworzyć elementy nawigacji, formularze, wstawiać grafikę oraz posługiwać się kaskadowymi arkuszami stylów w celu formatowania układu strony oraz nadania jej unikalnego charakteru.
 • ADOBE DREAMWEAVER
  Kurs podczas którego uczestnik uczy się korzystać z programu do budowy aplikacji internetowych, przy użyciu narzędzi wizualnego projektowania oraz wsparcia edycji kodu, co pozwala programistom oraz projektantom na każdym poziomie zaawansowania szybko tworzyć atrakcyjne wizualnie, oparte na standardach serwisy WWW. W programie szkolenia praca z tabelami, warstwami, grafiką, animacjami, formularzami, formatowanie stron przy użyciu kaskadowych arkuszy stylów, szablonów.
 • PLASTYCZNE PROJEKTOWANIE STRON WWW
  Zajęcia uzupełniające podstawowy kurs tworzenia stron WWW, poświęcone projektowaniu stron internetowych: ich funkcjonalności, estetyce i kompozycji, zasadom publikowania w sieci i pozycjonowania.


PROGRAMOWANIE STRON WWW: PHP + MYSQL, SKLEPY INTERNETOWE

 • Kurs ma charakter zajęć warsztatowych, w trakcie których uczestnicy uczą się programować zaawansowane strony www wyposażone w aplikacje internetowe, takie jak systemy newsów, blogów, galerii zdjęć a także forum dyskusyjne lub sklep internetowy.


ANIMACJE ADOBE FLASH

 • Kurs poświęcony programowi do tworzenia interaktywnych stron internetowych, animacji, banerów reklamowych, prezentacji multimedialnych, filmów animowanych, makiet stron WWW. Podczas szkolenia uczestnik nauczy się używać narzędzi do rysowania, przekształcania obiektów, animacji, tworzenia przycisków, pracy z tekstem, pozna zasady działania ActionScript, sterowania klipami filmowymi i tworzenia interakcyjnych elementów stron oraz publikowania ich w sieci w zależności od przeznaczenia.


CMS – JOOMLA!

 • Szkolenie poświęcone darmowemu systemowi do tworzenia i zarządzania stroną www. Podczas kursu uczestnik dowie się jak planować użyteczne i funkcjonalne serwisy, pozna definicje, zalety i wady oraz rodzaje systemów zarządzania treścią (CMS), nauczy się projektować strukturę serwisu internetowego, opanuje podstawy tworzenia grafiki i opracowania tekstów na potrzeby stron www, nauczy się instalować na serwerze i administrować systemem CMS Joomla!, a także pracować z szablonami oraz wybranymi rozszerzeniami dla CMS.


WORDPRESS

 • Zapraszamy na szkolenia z zakresu systemów zarządzania treścią - CMS (ang. Content Management System), dzięki którym wzbogacą się Państwo o umiejętność samodzielnego tworzenia i edycji serwisu WWW, bazując na gotowych, darmowych aplikacjach, które pozwalają wyposażyć stronę w takie elementy jak blog, forum, galeria zdjęć, RSS itp.


POZYCJONOWANIE STRON WWW

 • Uczestnicy poznają podstawowe praktyki pozycjonowania stosowane i akceptowane przez regulaminy wyszukiwarek, nauczą się praktycznie je wykorzystywać oraz dowiedzą się, jak rozmawiać z webmasterami i pracownikami działu marketingu. Kurs ma na celu pokazanie, że każdy jest w stanie samodzielnie promować swoją stronę w sieci, poświęcając na to od jednego do dwóch kwadransów dziennie.


MARKETING W SIECI

 • Kurs przeznaczony jest dla małych i średnich przedsiębiorców, jak i pracowników działów marketingu i PR, oraz osób, które chcą same zaistnieć w sieci ze swoją pasją. Na zajęciach poznacie Państwo zasady prowadzenia działań marketingowych w sieci, oraz dowiecie się jak to robią najlepsi. Pokażemy, co możecie wykorzystać w każdej chwili za darmo, za co warto dopłacić, jak nawet 30 minut dziennie spędzonych w sieci potrafi pomóc Wam zdobyć nowych stałych klientów.


ARCHICAD

 • Szkolenie dla osób rozpoczynających pracę z programem Archicad. W trakcie szkolenia uczestnik wykonuje projekt małego domku jednorodzinnego z zastosowaniem wszystkich elementów omawianych na szkoleniu 3D i 2D: budowa domu - modelowanie 3d, plan zagospodarowanie działki - elementy 2d, umeblowanie  - obiekty, dokumentacja - przekroje, elewacje, rzuty, zapis na arkuszu, wydruk.


3DSMAX

 • Na naszym szkoleniu poprowadzimy Państwa przez wszystkie kluczowe aspekty grafiki i animacji 3D. Oprócz pozyskanych praktycznych umiejętności odkryją Państwo tajniki tworzenia efektów specjalnych w reklamach i filmach, dowiedzą się jak budować i animować obiekty na potrzeby produkcji telewizyjnych, gier komputerowych czy wizualizacji, a także jak wykorzystać 3d przy pracach innego typu. Sposób prowadzenia kursów sprawia, że zyskują Państwo podwójnie. Równocześnie z nauką samego programu i technologii 3d nie sposób nie wspomnieć o istocie dobrej kompozycji kadru, anatomii człowieka, realistycznym i teatralnym oświetleniu, analizie ruchu postaci i pracy kamery.Wszystko to w formie ciekawych wykładów połączonych z praktycznymi ćwiczeniami i wykonaniem samodzielnych projektów.


FOTOGRAFIA CYFROWA

 • Kurs jest skierowany do tych z Państwa, którzy mają ochotę w szybki i przystępny sposób poznać podstawy fotografii, zarówno w ich tradycyjnym jak i nowoczesnym aspekcie. Funkcje, które posiada dziś przeciętny aparat fotograficzny, daleko wychodzą poza te, jakimi do tej pory dysponowała tradycyjna, analogowa fotografia. Balans bieli, czułość ISO, barwa czy nasycenie to parametry, dzięki którym możemy wpływać na zdjęcie jeszcze przed jego powstaniem. Cyfrowa ciemnia - program Adobe Photoshop - otwiera przed nami możliwości ograniczone jedynie naszą wyobraźnią. W połączeniu ze starymi, znanymi od stuleci technikami komponowania obrazu i kadrowania mamy możliwość, by uchwycić moment i uwiecznić piękno osoby, miejsca, chwili...


PODSTAWY OBSŁUGI KOMPUTERA

 • Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które po raz pierwszy mają do czynienia z komputerem, umożliwia oswojenie się z pracą w systemie Windows. W programie ustawianie systemy do własnych potrzeb, tworzenie katalogów, kopiowanie, nagrywanie płytek, drukowanie, itp.


INTERNET I POCZTA ELEKTRONICZNA

 • Zajęcia mają na celu zaznajomienie się z możliwościami Internetu i sposobami sprawnego poruszania się po sieci, a także wyszukiwania różnego rodzaju materiałów, zakładania i konfiguracji konta e-mail, odbierania i wysyłania poczty, przesyłania przez Internet materiałów w zależności od ich objętości. W zakres tego kursu wchodzą zagadnienia związane ze sposobami komunikowania się za pomocą Internetu.


MS OFFICE:

 • MS WORD
  Szkolenie mające na celu nauczenie sprawnego posługiwania się najpopularniejszym na świecie edytorem tekstów. W trakcie pierwszej części kursu jego uczestnik nauczy się tworzyć, edytować i redagować dokumenty, tworzyć tabele, umieszczać grafikę używająć zaawansowanych funkcji jak np. formatowanie profesjonalnych dokumentów za pomocą stylów, tj. listy, noty, faksy, raporty, biuletyny, broszury, książki. Podczas drugiej części uczestnik nauczy się posługiwać zaawansowanymi funkcjami umożliwiającymi szybsze wprowadzanie i formatowanie tekstu, poprawianie błędów, recenzowanie przeglądać duże prace i udostępniać je innym, drukować, prowadzić komunikację seryjną, tworzyć makra, tworzyć wykresy, przypisy i zakładki, spisy treści.
 • MS EXCEL
  Kurs obsługi najbardziej podstawowego a jednocześnie zaawansowanego programu wykorzystywanego powszechnie w biurach. Uczestnik kursu nauczy się tworzyć arkusze kalkulacyjne służące do wykonywania różnego typu obliczeń, zestawień, analiz danych, zestawień budżetowych, obliczeń matematycznych, statystycznych, analiz ekonomicznych. wykresów, list, raportów. Kursant nauczy się pracy z tabelami i wykresami przestawnymi. Pozna możliwości zestawiania, sortowania i wyszukiwania danych. Nauczy się stosować formuły, odniesienia, formatowanie warunkowe i inne narzędzia umożliwiające efektywną pracę z dużą ilością danych.
 • MS POWERPOINT
  Szkolenie poświęcone tworzeniu, organizowaniu i przedstawianiu zaawansowanych prezentacji multimedialnych, pokazów komputerowych, niezbędne w każdym biurze oraz szkole. W trakcie szkolenia uczestnik opanuje umiejętności tworzenia slajdów, umieszczania niezbędnych elementów w prezentacji, tj zdjęcia teksty, tabele, formatowania elementów i wzorców, dodawania do slajdów animacji i efektów, określania sposobu prezentowania pokazu.
 • MS ACCESS
  Szkolenie mające na celu nauczyć samodzielnej obsługi programu, który pozwala na tworzenie i efektywne wykorzystywanie baz danych, ułatwia gromadzenie, przeszukiwanie i porządkowanie, organizowanie i udostępnianie informacji (np. o kontrahentach firmy, produktach). Uczestnik szkolenia pozna obiekty Accessa tj. kwerendy, formularze, raporty, umożliwiające zarządzanie informacjami zawartymi w tabelach, wykonywanie działań na tych danych, analizowanie ich, wyświetlanie, publikowanie i ułatwianie dostępności do nich osobom niezbyt zorientowanym w strukturze danej bazy danych, poprzez zastosowanie przycisków, poleceń, skrótów klawiaturowych.


BAZY DANYCH

 • Szkolenie mające na celu naukę tworzenia i obsługi systemów zarządzania bazami danych. W programie miedzy innymi instalacja MySQL, tworzenie struktura katalogów i plików w bazie MySQL, tworzenie baz, tabel i indeksów, operacje na danych z wykorzystaniem języka SQL, tworzenie złożonych pytań, typy tabel i transakcje, administrowanie kontami użytkowników administrowanie bazą danych, tworzenie kopii zapasowych baz danych, zabezpieczanie danych

do góry

3 POZOSTAŁE INFORMACJE

Terminy rozpoczęcia, ceny i programy szkoleń są dostępne na stronie: www.quali.pl.

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA!

do góry

Wyślij zapytanie do szkoły

E-mail:*

Temat:*

Treść wiadomości:** - pola wymagane

© 2000-2019 edu.wroc.pl - edukacja we Wrocławiu Prawa autorskie | Ochrona prywatności