edukacja we Wrocławiu

ResQMedical
Szkolenia i kursy pierwszej pomocy

Adres: 50-311 Wrocław, ul. Elizy Orzeszkowej 96
Telefon: 690 277 677
WWW:

http://resqmedical.pl
http://www.PierwszaPomocWroclaw.pl
E-mail: biuro@resqmedical.pl

1 O NAS

Firma ResQMedical powstała w 2012 z naszej pasji i pracy jaką wykonujemy każdego dnia, czyli chęci ratowania ludzkiego życia. Chcemy przekazać naszą wiedzę i umiejętności poparte zawodowym doświadczeniem wszystkim, którzy chcą nauczyć się jak w prosty sposób uratować zdrowie i życie.

Jesteśmy zespołem praktyków, ponieważ każdy z naszych instruktorów jest ratownikiem medycznym z minimum 7 letnim doświadczeniem zawodowym, a działalność szkoleniową łączymy z pracą w systemie Państwowe Ratownictwo Medyczne. Każdego dnia na każdym dyżurze życie uczy nas nowych doświadczeń, które przekazujemy dalej naszym kursantom. Nieustannie się szkolimy i podnosimy poziom naszej wiedzy, aby kursanci zawsze mogli liczyć na aktualną wiedzę medyczną i doświadczenie.


Pomagamy Tobie pomagać innym

do góry

2 SZKOLENIA MEDYCZNE

Szkolenia i kursy z pierwszej pomocy przedmedycznej na najwyższym poziomie

Tworząc naszą ofertę szkoleń i kursów pierwszej pomocy, zależało nam na tym, aby były w jak najlepszy sposób dostosowane do Twoich wymagań, potrzeb oraz potencjalnych zagrożeń związanych z miejscem pracy. Jesteśmy otwarci na każdy pomysł dotyczący szkolenia, cechuje nas elastyczność i indywidualne podejście do klienta.

Jesteśmy doświadczonymi ratownikami medycznymi z wyższym medycznym wykształceniem, międzynarodowymi kwalifikacjami i prawdziwą pasją w ratownictwie. Podczas pracy w Państwowym Ratownictwie Medycznym, każdego dnia, zdobywamy cenne doświadczenie i praktyczne umiejętności, które przekazujemy dalej naszym kursantom. Nieustannie się szkolimy i podnosimy poziom naszej wiedzy, aby podczas zajęć móc dzielić się aktualną wiedzą medyczną i doświadczeniem.
Podczas szkoleń i kursów z pierwszej pomocy duży nacisk kładziemy na ćwiczenia praktyczne. Tylko podczas nich uczestnicy mogą nauczyć się odpowiednio i skutecznie reagować w sytuacji zagrożenia. Na naszych kursach używamy też wysokiej jakości sprzętu, który gwarantuje duży poziom realizmu.

Po zakończeniu naszych kursów pierwszej pomocy uczestnik potrafił rozpoznać stany zagrażające życiu, prawidłowo udzielić pierwszej pomocy, podjąć czynności ratownicze na miejscu wypadku i przede wszystkim zrobić wszystko, by uratować ludzkie życie.

Szkolenia i kursy pierwszej pomocy przedmedycznej możemy przeprowadzić we Wrocławiu lub dowolnym miejscu w Polsce.

Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń i kursów z zakresu pierwsze pomocy i wybierz dla siebie idealne rozwiązanie.

SZKOLENIA DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH
Celem szkolenia dla osób indywidualnych jest przygotowanie cię do natychmiastowego i profesjonalnego przeprowadzenia akcji ratunkowej w obliczu prawdziwego zagrożenia. Dzięki naszemu wsparciu nauczysz się, jak prawidłowo udzielić pierwszej pomocy i jak zadbać o bezpieczeństwo twoje i twoich bliskich. Warto pamiętać, że umiejętność udzielania pierwszej pomocy może przydać ci się w każdej sytuacji, niezależnie od miejsca i czasu.
Jesteśmy ratownikami medycznymi z dużym doświadczeniem w akcjach ratunkowych, dlatego scenariusz szkolenia dla osób indywidualnych jest realny i oparty na sytuacjach, które się wydarzyły. Co więcej, na naszych kursach używamy wysokiej jakości sprzętu, który gwarantuje duży poziom realizmu. Dzięki niemu rozwiniesz umiejętności praktyczne oraz zdobędziesz pewność siebie i już nie zawahasz się udzielić pierwszej pomocy poszkodowanemu.

SZKOLENIA DLA FIRM I INSTYTUCJI
Program szkolenia dla firm i instytucji przygotowaliśmy tak, by twoi pracownicy poznali wszystkie najważniejsze zasady udzielania pierwszej pomocy oraz byli przygotowani na nagłe wypadki i potrafili reagować w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.
Jesteśmy też świadomi, że każda firma ma indywidualne potrzeby i specyfikę działalności, dlatego w przypadku szkolenia dla firm i instytucji jesteśmy w stanie dostosować program szkolenia do konkretnych wymogów twojego miejsca pracy. W programie kursu uwzględnimy jego specyfikę oraz potencjalne występujące w nim zagrożenia.
Jako ratownicy medyczni z dużym doświadczeniem w akcjach ratunkowych stworzyliśmy realny scenariusz szkoleniowy, oparty na sytuacjach, które się wydarzyły. Wysokiej jakości sprzęt, którego używamy podczas kursów również gwarantuje duży poziom realizmu oraz umożliwia rozwinięcie umiejętności praktycznych i zdobycie pewność siebie, dzięki której uczestnicy szkolenia dla firm i instytucji już nigdy nie zawahają się udzielić pierwszej pomocy poszkodowanemu.

SZKOLENIA DLA RODZICÓW I NAUCZYCIELI
Jako praktykujący ratownicy medyczni z dużym doświadczeniem w akcjach ratunkowych, doskonale zdajemy sobie sprawę ze specyfiki pracy z dziećmi oraz ze stanów zagrożenia życia, z jakimi mogą mieć do czynienia na co dzień nauczyciele, rodzice i opiekunowie, którzy chcą zapewnić bezpieczeństwo dzieciom i uczniom.
Dzięki szerokiej tematyce zajęć, realnemu scenariuszowi koncentrującemu się przede wszystkim na zajęciach, które nawiązują do typowych sytuacji, jakie mogą mieć miejsce wśród dzieci i młodzieży w szkole, przedszkolu, na obozie oraz dużemu naciskowi na praktyczne umiejętności, będziesz przygotowany do postępowania w różnych stanach zagrożenia życia i zdrowia.
Wysokiej jakości sprzęt, którego używamy podczas kursów, między innymi rzeczywiste fantomy niemowlęce i dziecięce w różnym wieku, gwarantuje duży poziom realizmu oraz pomoże ci w rozwinięciu umiejętności praktycznych i zdobyciu pewności siebie. Wszytko po to, byś po ukończeniu szkolenia dla rodziców i nauczycieli, już nigdy nie zawahał się udzielić pierwszej pomocy poszkodowanemu.

SZKOLENIA DLA KIEROWCÓW
Wypadki drogowe to tragedie, które dzieją się każdego dnia. Dzięki znajomości zasad udzielania pierwszej pomocy, które poznasz na naszym szkoleniu dla kierowców, w prosty sposób uratujesz komuś życie.
Jesteśmy praktykującymi ratownikami z dużym doświadczeniem w akcjach ratunkowych i przygotowaliśmy szkolenie dla kierowców oparte na rzeczywistym scenariuszu, łączącym w sobie wykłady oraz zajęcia praktyczne wraz z symulacjami realnych zdarzeń drogowych. Ponadto, profesjonalny sprzęt, z którego korzystamy podczas szkolenia, między innymi realne fantomy osób dorosłych i dzieci, gwarantuje duży poziom realizmu. Wszystko po to, być był przygotowany na każdą sytuację, która może zaistnieć w rzeczywistości.
Podczas szkolenia dla kierowców nauczysz się, jak udzielać pierwszej pomocy, będąc pierwszym na miejscu zdarzenia oraz zdobędziesz pewność siebie i umiejętności, które pozwolą ci reagować w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.

SZKOLENIA DLA KURSANTÓW OŚRODKÓW SZKOLENIA KIEROWCÓW
Program szkolenia dla OSK przygotowaliśmy tak, by obejmował najbardziej typowe sytuacje ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień, których dotyczą pytania egzaminacyjne na kurs prawa jazdy dla kierowców. Program jest zgodny z wytycznymi ministerstwa.
Celem naszego szkolenia jest zdobycie przez kursantów ośrodków szkolenia kierowców, podstawowych umiejętności praktycznych i wiedzy, dzięki którym będą oni w stanie udzielić pierwszej pomocy w najczęściej spotykanych sytuacjach zagrożenia życia oraz zdrowia dzieci i dorosłych.
Jesteśmy praktykującymi ratownikami z dużym doświadczeniem w akcjach ratunkowych, dlatego scenariusz naszego szkolenia dla OSK jest rzeczywisty i pełen realnych przykładów sytuacji, które zaistniały lub mogły zaistnieć na drodze. Dodatkowo jakość i autentyczność szkolenia podnosi specjalistyczny sprzęt, z którego korzystamy, między innymi fantomy osób w różnym wieku.

SZKOLENIA Z PIERWSZEJ POMOCY W JĘZYKU ANGIELSKIM
Szukasz solidnego partnera, który wie, jak przeprowadzić szkolenia z pierwszej pomocy w języku angielskim? Jako praktykujący ratownicy medyczni z dużym doświadczeniem w akcjach ratunkowych, biegle znający medyczny język angielski oraz posiadający doświadczenie w pracy w systemie Ratownictwa Medycznego w Wielkiej Brytanii, każde ze szkoleń, które znajdują się w naszej ofercie możemy przeprowadzić dla ciebie w języku angielskim. Jeśli zdecydujesz się na opcję szkolenia w języku angielskim, całe zajęcia, prezentacje, ćwiczenia, certyfikaty oraz materiały szkoleniowe przygotujemy dla ciebie właśnie w tym języku.
Ponadto podczas naszych szkoleń korzystamy z wysokiej jakości sprzętu, który gwarantuje duży poziom realizmu oraz pomoże uczestnikom kursu rozwinąć umiejętności praktyczne i zdobyć pewność siebie. Po ukończeniu naszych szkoleń, także tych w języku angielskim, żaden uczestnik już nigdy nie zawaha się udzielić pierwszej pomocy poszkodowanemu.


To twój wybór aby wybrać najlepszych

Zapraszamy do kontaktu http://resqmedical.pl

do góry

3 LOKALIZACJA

do góry

Wyślij zapytanie do szkoły

E-mail:*

Temat:*

Treść wiadomości:** - pola wymagane

© 2000-2019 edu.wroc.pl - edukacja we Wrocławiu Prawa autorskie | Ochrona prywatności