edukacja we Wrocławiu

TEB Edukacja Kursy i szkolenia

Adres: 53-609 Wrocław, ul. Wagonowa 12
Telefon: 71 756 27 41, 756 27 42
WWW: http://www.kursy.teb.pl
E-mail: wroclaw@teb-edukacja.pl
Społeczności: facebook

1 OGÓLNIE O KURSACH

Oferta kursowa TEB Edukacja to nie tylko wachlarz sprawdzonych rozwiązań, ale także dynamiczne kształtowanie propozycji tematów w zależności od zapotrzebowania na wykwalifikowaną kadrę na danym rynku lokalnym. Organizujemy także szkolenia i kursy w odpowiedzi na konkretne potrzeby zwracających się do nas osób i firm.

W zakresie bogatej oferty kursów kosmetycznych proponujemy m.in. podstawowe i zaawansowane kursy kosmetyczne, wizażu, makijażu, specjalistyczne szkolenia z zakresu mikrodermabrazji, mezoterapii bezigłowej, makijażu permanentnego czy drenażu limfatycznego.

Proponujemy także podniesienie swoich kwalifikacji na kursach informatycznych (np. grafika komputerowa, projektowanie stron www, administrator sieci LINUX), specjalistycznych (np. certyfikat energetyczny, aranżacja wnętrz, kasjer walutowo-złotowy) i językowych.

Profesjonalna kadra wykładowców, zaplecze dydaktyczne oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na realizację kursów o bogatej i różnorodnej tematyce na wysokim poziomie.
Kończąc kurs zorganizowany przez TEB Edukację Sp z o.o. każdy uczestnik otrzymuje certyfikat oraz zaświadczenie na druku MEN.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą kursową pod linkiem: http://www.teb.pl/oferta-edukacyjna/kursy-i-szkolenia/

do góry

© 2000-2019 edu.wroc.pl - edukacja we Wrocławiu Prawa autorskie | Ochrona prywatności